Profesyonel Fotoğraf Timi

Kampanyalarınızda Fotoğrafın Önemi

Bir içerik pazarlama kampanyası başlatmak üzereseniz, çevrimiçi büyümeyi ve etkileşimi tetikleyecek şeyleri tam olarak bilmeniz gerekir. Metin tabanlı içerik her zaman pazarlamanın ayrılmaz bir parçası olacak, ancak dijital çağda kendinizi dğerlerinden gerçekten ayıracak, fark katacak görsel içerik , tüm çabalarınızda çok önemli bir rol oynamalıdır.

Bunu dikkate aldığımızda; insanların% 65'i görsel öğrenenlerden oluşuyor. Bilginin % 90 beyne gelen görsel ve işitsel yardımcıları ile oluşuyor. insanların doğuştan gelen psikolojik rezonansları ile senkronize olan içerik türlerini kullanmak her zaman daha mantıklıdır .

*

İşte bu noktada iyi bir profesyonel tarafından çekilmiş fotoğraflara gereksinimiz var. İyi fotoğraflar, sizi her zaman istediğinizden birkaç adımdan çok daha ileriye götürecek olan faydalı bir ensturumanlardır.

Bazı cazip görüntülerle bir metin bölümünü bölüştürdüğünüzde, insanlar, yazdıklarınızı okumaya daha eğilimli olurlar (fotoğraflar, yüksek kaliteli ve içeriksel olarak konu ile alakalı olması koşuluyla). Araştırmalar, fotoğraflı olan makalelerin, fotoğrafsız olanlardan % 94 daha fazla görüş aldığını bilimsel olarak ortaya koyuyor. Dijital içeriğin aşırı doyumundan ve mobil internet erişiminin artan şekilde benimsenmesinden dolayı, dikkat açıklıkları her zamankinden daha kısa , bu da içeriğin büyük metin bloklarında sunulmasını çok zorlaştırıyor.

Konuya uygun orijinal fotoğrafların, işinin ehli bir fotoğrafçı tarafından çekilmesi gerekiyor. Bu tercih, kampanyanıza çok fazla arzulanan bir kişisel dokunuş (tıklama) ekler. Sanal ortamda gezinen fotoğrafları kullanmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Bu durumda telif hakkından dolayı ağır bedeller ödersiniz. Kaldı ki; zaten bulduğunuz bu fotoğraflar, sizi ve işinizi yeterince anlatmada arzulanan düzeyi hiçbir zaman sağlamayacaktır.

Sizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anlatan fotoğraflarla avantaj sağlayın.

Görsel içerik, kitlenizin duyularına ve ruhuna girerek onları markanız hakkında daha fazla keşfetmeye teşvik eder. İnsanların duygularına hitap eden,işletmenizi, sektöründeki benzerlerin hemen ayıran vie zirveye taşıyan yüksek kaliteli görsel içerik oluşturabiliyorsanız, markanızın itibarını ve farkındalığının artacağından emin olabilirsiniz.

Ancak, içeriğiniz mülayim veya kötü tasarlanmışsa, faydadan çok zarar sağlayacaktır. Hedef kitlenizin gereksinimlerini her zaman göz önünde bulundurun ve yalnızca bir yükleme zamanlamasına bağlı kalacak bir içerik koymayın. Kendinizi, işinizi, sunmak istediğiniz ürünlerinizi veya hizmetinizi en şekilde aktarabilecek bir fotoğraf bankasına sahip olun. Elinizin altında olsun. Konuya, içeriğe veya sunuma uygun olanları kullanmada kendinizi sınırlamamış olursunuz.

Sizi, markanızı, sunduğunuz ürün ya da hizmeti, hedef kitlenize en iyi şekilde iletmede görsel çözüm ortağınız olmak için buradayız. Bizimle iletişime geçmeden çekinmeyin.

Saygılarımızla.


|  2  |  3  |  4